Náročný týden si žádá odpočinkový víkend

Máte za sebou velmi náročný pracovní týden. Slavíte několikaleté výročí svatby. Po několika letech se babička nabídla, že vám pohlídá děti a vy tak máte celý víkend s manželem jen pro sebe. Při všech těchto situacích, ale samozřejmě i při jiných, se nabízí velmi příjemná možnost, jak tento čas strávit. Využijte volných chvil k odpočinku a regeneraci, vaše tělo vám poděkuje.

Zkuste někam odjet, spojte příjemné s užitečným, poznávejte. To vše se za dva dny dá stihnout. Odjeďte a užívejte života. Už jste slyšeli o víkendových pobytech? Možná ano, možná ne. Každopádně je to forma odpočinku přesně pro vás. Jeďte sami, s partnerem nebo kamarádkou, prostě s kýmkoli vás napadne. Uvidíte, že nebudete litovat.

Vyberte si aktivity z široké škály možností

Nejdříve si zvolte místo a region, kam vyrazíte za odpočinkem. Místo, které neznáte, láká k poznávání, že? Poté si zvolte, zda potřebujete plnou penzi či upřednostníte polopenzi nebo vám postačí pouze snídaně. Je to jen na vás a vašich očekáváních. A pokračujte dále.

Chcete aby součástí pobytu byla návštěva wellness? Nebo chcete konzultovat nějaké potíže s lékařem? Chcete absolvovat speciální procedury či masáže nebo dáte přednost volnému vstupu do bazénu? Také můžete vybrat jeden z balíčků z již vybraných a namixovaných aktivit.

Pokud však chcete, můžete si nejdříve zvolit celkovou sumu, za kterou pobyt pořídíte a poté si vybrat z již připravených pobytů ve vámi zvoleném cenovém rozpětí. Vše, na co si vzpomenete, můžete mít a naopak, nemusíte vůbec nic, pokud chtít nebudete.

Jednoduše si svůj ten svůj pobyt poskládejte přesně podle svých představ, dle toho co chcete v průběhu vyzkoušet nebo máte osvědčené. Meze se nekladou. Důležité je pouze vaše pohodlí a odpočinek, jeho forma je už na vás. My se však vynasnažíme zajistit, aby každé vaše přání bylo splněno.

Tak neváhejte a zamluvte si termín ještě dnes!