Odpočívat musíme i během roku

Nejvíce odpočinutí se jistě vracíme z dlouhé letní dovolené u moře. Ale jak si dopřát alespoň kousek podobného pohodlí i po zbytek roku? No přeci s víkendovým pobytem! Uvidíte, jak vám změna prostředí prospěje. A vůbec nevadí, že je to jen na krátký čas. Za dva dny se toho dá stihnout celá řada! Když zvolíte pobyt v některém z lázeňských středisek, můžete si dopřát i spoustu úžasných procedur. Jak by se vám líbila masáž celého těla, která vás krásně uvolní? To vše a spousta dalšího na vás čeká v některém z našich oblíbených lázeňských měst.

 
Za slanou koupelí do Beskyd
 
Už jste o tom slyšeli? Slaná koupel, která je tolik prospěšná pro naši pleť už na vás nečeká jen na břehu moře. V řadě hotelů už naleznete wellness centra se slaným bazénem. Za jedním takovým se můžete vypravit třeba do Beskyd. Přivítá vás moderní prostředí s atraktivním wellness centrem, kde si přijdou na své dospělí i děti. Umíte si představit, jak krásné by to bylo, kdybyste z lyžařského svahu, mohli rovnou zamířit do vyhřívaného slaného bazénu? Tak přestaňte snít a rovnou si rezervujte termín pobytu. A tentokrát s sebou nevezte jen lyže, ale také plavky!

 
Než vodu, raději pivo
 
Že lázeňské pobyty není nic, co by vás lákalo? A co kdyby se místo vody, podávalo pivo? To už zní jistě mnohem lépe. I takový pobyt naleznete v naší nabídce! Prohlédněte si pivní lázně! O blahodárném účinku zlatavého moku není třeba pochybovat. Z takového víkendu není možné vrátit se ve špatné náladě!

 
Nečekejte na sníh
 
I když jste velkými milovníky lyžování a už se těšíte, až poprvé vyjedete lanovkou na lyžařský svah, pamatujte na to, že hory vám mají co nabídnout i v měsících, kdy neoplývají sněhovou nadílkou. Kde jinde se lépe jezdí na kole? Nebo kde můžete provětrat pohorky při celodenní túře? No přeci na horách!