Výběr je jen na vás

Není pro vás jistě překvapením, že kancelářská židle http://www.b2bpartner.cz/kancelarske-zidle-a-kresla/ je k dostání v různých provedeních a cenových variantách. Co už možná ale každý z vás neví je to, že na ni existuje různá doba záruky, která leckdy odpovídá o její kvalitě.
V našem obchodě vám nabízíme produkty, na které ve většině poskytujeme záruku sedmi let a patří sem i kancelářská židle. Důvodem je skutečnost, že veškerý sortiment pochází od ověřených českých i zahraničních výrobců a tím pádem máte zaručenou jejich kvalitu a škálu možného výběru a ceny. U nás se vám tedy nemůže stát, že by vaše kancelářská židle vydržela jen průměrnou dobu záruky, která je obvykle tři roky a navíc ji nebudete mít kde reklamovat, protože půjde o zboží, které spatřilo světlo světa jen v několika málo kusech designových kusů, a výrobce zatím stihl zkrachovat. Tím, že vám poskytujeme sedmiletou záruku, jsme si také jistí, že se vám podobný scénář nemůže přihodit a navíc jde opravdu o zboží, které vykazuje jasnou a prokazatelnou jakost.

Výběr je jen na vás

Volit můžete podle několika kritérií, cen, barev a druhů provedení. Uspokojit umíme i toho nejnáročnějšího zákazníka a v případě potřeby jsme vám samozřejmě k dispozici a rádi poradíme, která židle je vhodná právě pro vás. Kontaktujte nás.